ESR25JZPJ106
MFR.Part #
ESR25JZPJ106
JLCPCB Part #
C4012237
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS