RB060MM-40TFTR
MFR.Part #
RB060MM-40TFTR
JLCPCB Part #
C7273130
Package
SOD-123F
Description
1 Independent、1 Independent 2A 30A、30A 40V 500uA@40V 560mV@2A SOD-123F Schottky Diodes ROHS