KTR18EZPF1800
MFR.Part #
KTR18EZPF1800
JLCPCB Part #
C4293697
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS