RL1210JR-070R082L
MFR.Part #
RL1210JR-070R082L
JLCPCB Part #
C860038
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS