ESR25JZPJ104
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR25JZPJ104
JLCPCB Part #
C2087770
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS