LTR50UZPFSR056
MFR.Part #
LTR50UZPFSR056
JLCPCB Part #
C20108996
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 2W 56mΩ Thick Film Resistor ±1% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS