MCR03ERTF9091
MFR.Part #
MCR03ERTF9091
JLCPCB Part #
C308092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS