SDR03EZPF3301
MFR.Part #
SDR03EZPF3301
JLCPCB Part #
C3943247
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 300mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS