ESR18EZPF3243
MFR.Part #
ESR18EZPF3243
JLCPCB Part #
C4229440
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS