ESR18EZPF8201
MFR.Part #
ESR18EZPF8201
JLCPCB Part #
C2104977
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS