RBR3L60ADDTE25
MFR.Part #
RBR3L60ADDTE25
JLCPCB Part #
C6637685
Package
DO-214AC(SMA)
Description
100uA@60V 3A 60V 660mV@3A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS