ERJ-T08J2R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T08J2R2V
JLCPCB Part #
C4277020
Package
1206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 330mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS