PTFR0805B2K20V9
MFR.Part #
PTFR0805B2K20V9
JLCPCB Part #
C19691864
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS