PTFR0805B909RP9
MFR.Part #
PTFR0805B909RP9
JLCPCB Part #
C2849379
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS