PTFR1206B370KP9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR1206B370KP9
JLCPCB Part #
C2692698
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 370kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS