HVLR7609F100KK9
MFR.Part #
HVLR7609F100KK9
JLCPCB Part #
C5655419
Package
Plugin,D10.5xL76mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 22.5kV 7.5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D10.5xL76mm Through Hole Resistors ROHS