PTFR0603B360RP9
MFR.Part #
PTFR0603B360RP9
JLCPCB Part #
C351652
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS