AECR0402F91K0K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
AECR0402F91K0K9
JLCPCB Part #
C352382
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS