71321SA55JG8
MFR.Part #
71321SA55JG8
JLCPCB Part #
C2061140
Package
PLCC-52(19.1x19.1)
Description
0℃~+70℃ 155mA 16Kbit 4.5V~5.5V 55ns Parallel Port (Parallel) PLCC-52(19.1x19.1) SRAM ROHS