71321SA55JG
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
71321SA55JG
JLCPCB Part #
C1348851
Package
PLCC-52(19.1x19.1)
Description
0℃~+70℃ 16Kbit 1mA 250mA 4.5V~5.5V 55ns PLCC-52(19.1x19.1) SRAM ROHS