PGL6478.141HLT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PGL6478.141HLT
JLCPCB Part #
C17401634
Package
SMD-3P,9.8x9.8mm
Description
140nH 33A 450mΩ 51A ±15% SMD-3P,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS