PA4341.222NLT
MFR.Part #
PA4341.222NLT
JLCPCB Part #
C2453641
Package
SMD,7.6x6.9mm
Description
14A 18mΩ 2.2uH 8A AEC-Q200 ±20% SMD,7.6x6.9mm Power Inductors ROHS