BWCS002928211R8G00
MFR.Part #
BWCS002928211R8G00
JLCPCB Part #
C6473260
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
1.8uH 2.6Ω 300mA ±2% SMD,2.9x2.8mm Power Inductors ROHS