PE-0402CC8N2JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0402CC8N2JTT
JLCPCB Part #
C20535850
Package
0402 (1005 Metric)
Description
280mΩ 300mA 8.2nH 8@100MHz ±5% 0402 (1005 Metric) Inductors (SMD) ROHS