PA4341.223NLT
MFR.Part #
PA4341.223NLT
JLCPCB Part #
C2453659
Package
SMD,7.6x6.9mm
Description
165mΩ 22uH 2A 3.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.6x6.9mm Power Inductors ROHS