XFHCL6-220M
MFR.Part #
XFHCL6-220M
JLCPCB Part #
C3221971
Package
SMD,7.6x6.9mm
Description
135mΩ 2.5A 22uH 3.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.6x6.9mm Power Inductors ROHS