EXB-U2H152JV
MFR.Part #
EXB-U2H152JV
JLCPCB Part #
C7189755
Package
1506
Description
1.5kΩ 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS