ECW-F4135JL
MFR.Part #
ECW-F4135JL
JLCPCB Part #
C6239362
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3uF 400V ±5% Plugin,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS