ECW-H10913RJV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H10913RJV
JLCPCB Part #
C3788591
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 91nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS