ERA-8KPB2153V
MFR.Part #
ERA-8KPB2153V
JLCPCB Part #
C6191424
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS