ERA-1AEB1470C
MFR.Part #
ERA-1AEB1470C
JLCPCB Part #
C2132555
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS