ERJ-S02F8451X
MFR.Part #
ERJ-S02F8451X
JLCPCB Part #
C4063085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS