EXB-U2H182JV
MFR.Part #
EXB-U2H182JV
JLCPCB Part #
C6946411
Package
1506
Description
1.8kΩ 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS