EXB-E10C563J
MFR.Part #
EXB-E10C563J
JLCPCB Part #
C1731203
Package
SMD-10P,2.1x4mm
Description
15 16 56kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS