ERA-8KPB2433V
MFR.Part #
ERA-8KPB2433V
JLCPCB Part #
C7183586
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS