ERJ-U1TF4752U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4752U
JLCPCB Part #
C4357135
Description
-55℃~+155℃ 1W 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS