ERJ-U03D1241V
MFR.Part #
ERJ-U03D1241V
JLCPCB Part #
C4131738
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS