ERJ-12NF2493U
MFR.Part #
ERJ-12NF2493U
JLCPCB Part #
C20018570
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS