ERJ-U12D3651U
MFR.Part #
ERJ-U12D3651U
JLCPCB Part #
C1699982
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS