EXB-D10C332J
MFR.Part #
EXB-D10C332J
JLCPCB Part #
C1736616
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 3.3kΩ 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS