EXB-D10C221J
MFR.Part #
EXB-D10C221J
JLCPCB Part #
C1733376
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 220Ω 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS