ERJ-U1DF4530U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4530U
JLCPCB Part #
C3958875
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS