ERJ-P14F1873U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14F1873U
JLCPCB Part #
C4289104
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS