EEUEB1J221
MFR.Part #
EEUEB1J221
JLCPCB Part #
C178651
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 220uF 292mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS