ERJ-UP3F3091V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3091V
JLCPCB Part #
C4120192
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS