6TPE680MI
MFR.Part #
6TPE680MI
JLCPCB Part #
C79115
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 6.3V 680uF ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS