ERJ-U08F6340V
MFR.Part #
ERJ-U08F6340V
JLCPCB Part #
C4131965
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS