ERJ-UP3F3011V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3011V
JLCPCB Part #
C4010782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS