EXB-N8V223JX
MFR.Part #
EXB-N8V223JX
JLCPCB Part #
C6245996
Package
0804
Description
22kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS