ERJ-8ENF3003V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3003V
JLCPCB Part #
C2092411
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS